Evlerimizin en değerli alanlarından biri de banyolardır. Özellikle metropol bir şehir olan İstanbul’da yaşayan insanlar için stres atmak en önemli şeyler arasındadır. Bu yüzden banyolar onlar için en önemli alanlardır. Hatta çoğu kiracılar için mutfak ve banyonun güzel olması en önemli etmenler arasındadır. Eve gelen misafirlerimiz de içten içe banyonun güzelliğine bakar. Diğer bir taraftan, banyolar bizim en çok ıvır zıvırımızı kaldıran yerlerdir. Özellikle kadınların ve çocukların her türlü bakım ihtiyaçları bu alandadır. Bu yüzden banyo dolapları bizim acilen edinmemiz gereken şeylerdir. Aksi takdirde bakım ürünlerimiz çok karışık durabilir.

Küçük banyosu olanlar için derli toplu bir dolap tamamen işinizi görebilir. Özellikle duvara monte edilmiş bir dolap ile hem alandan yer kazanırsınız hem de ortalıkta duran eşyalarınızı toplarmış olursunuz.

Büyük banyolar için bu aşırı dert değildir. Yer işgal edebilen banyo dolapları alabilirsiniz. Genelde insanlar dolaba ya da rafa ne gerek var, çamaşır makinamın üzerine eşyalarımı koyarım diye düşünüp hiç raf ya da dolap almıyorlar ama bu banyonuzu olduğunca dağınık ve çirkin göstermenize sebep olur. Şimdi sizlere önerebileceğimiz banyo dolap modelleri ve çeşitlerini inceleyelim.

2018 Yılının Modası Beyaz Banyo Dolapları

Belki banyolarda en sık kullanılması istenen renk beyazdır. Duvar boya renginiz beyaz değilse bile banyo dolaplarınızı beyaz seçebilirsiniz. İnsanların beyaz rengini seçmesinin sebeplerinden biri, etrafı temiz ve ferah göstermesidir. Size bir kaç örnek ile evinizde edinebileceğiniz beyaz banyo dolap modellerine bakalım. Dilerseniz evinizde kolayca yaptırabileceğiniz özel dolap tasarımlarına bakabilirsiniz.

Lavabo Altı Banyo Dolap Modelleri

Genelde lavabo altı dolaplar çok sık tercih edilir. İnsanlar lavabo altı dolaplara çamaşır deterjanını, temizlik ürünlerini rahatlıkla koymak için bu dolapları ister çünkü temizlik malzemelerinin etrafta dağınık durması bir çok insanı deli eden bir durumdur. Bu kötü görüntüyü çok sık bir lavabo altı banyo dolap modeli ile çözmek mümkün.

Çamaşır Makinalı Banyo Dolap Modelleri

Evlerde banyo dolabı alırken bazı insanlar çamaşır makinasının ortalıkta gözükmesinden pek hoşlanmaz. Siz de bu kişilerdenseniz sizlere en güzel çamaşır makinalı banyo dolap modellerini göstereceğiz. Siz de evinize banyo dolabı alırken bu ayrıntıya dikkat edebilirsiniz.

Sizler ile sezonun en gözde banyo dolap modellerini paylaştık. Sorularınız olursa bizler ile iletişime geçip dilediğiniz an öneri alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Evinize Yakışacak Sürgülü Kapı Modelleri