Alçı ve Alçıpan | Evde Mimar

Alçı ve Alçıpan

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında alçı-alçıpan fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Alçıpan yaptığımız duvarlarda 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar yapıyoruz. Yaptığımız her alçı-alçıpan işine, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir

Evde Mimar ile Alçı ve Alçıpan İşleriniz Güvende

Evde Mimar, boya badana süreçlerinin yanında alçı ve alçıpan çalışmalarını da yürütmektedir. Özellikle tadilat tabanlı uygulamalar içerisinde var olan çalışmaları profesyonel bir biçimde yapmaktadır. Hem uygun fiyat hem de güvenilir bir şekilde alçıpan işleriniz için Evde Mimar ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz alçıpan işlerini kolayca yerine getiren Evde Mimar ile siz de yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Mutlu bir evde huzur dolu bir biçimde yaşamak için tek yapmanız gereken hayal etmek olacaktır. Hayalinizi bize anlatmanız bu noktada size oldukça faydalı olacaktır.

alcipanisleri
alcivealcipan
alcivealcipanuygulamalari