antalyaboyabadanaveboyaciustasi

Antalya boya badana alanında Türkiye’nin en güzel yerlerinden biridir. Hem dekorasyon anlamında hem de ustalık anlamında gerçekten büyük potansiyele sahiptir. Antalya boyacı ustası da bu potansiyele uygun olarak kendini geliştirmiş, Türkiye’nin önemli usta gruplarından biri olmuştur.

boyacibanneri

Profesyonel Çalışan Antalya Boya Badana Ustaları

Profesyonel bir şekilde çalışan, işine önem veren ve ev güzelleştirme gayesi olan Antalya boya badana ustaları, yalnızca boyacı ustası olarak nitelendirilmez. Tüm iç dekorasyon ve tadilat işlerini de yapma kabiliyetlerine sahiptirler. Alçı ve alçıpan, asma tavan, epoksi zemin kaplama ve parke işlerini Antalya boyacı ustası rahatlıkla tamamlayabilir. Bunun için tüm iç dekorasyon ihtiyaçlarınızı tek bir elden rahatlıkla tamamlayabileceğiniz ustalar ile Antalya ilinde çalışabilirsiniz.

Antalya Boyacı Ustası Nasıl Çalışır Fiyatları Nasıldır?

Antalya boyacı ustası sistemli çalışan ustalardan oluşan bir topluluktur. Evde Mimar ekibi olarak Antalya bölgesinde kaliteli bir ekip ile evinizi güzelleştirmek için biz hazırız. Her bir evi kendi yapımız gibi görerek tüm aşamalarda güzelleştirmeye çalışıyoruz. Hem ücretsiz dekorasyon önerileri sunuyor hem de evleri güzelleştiren güvenilir uygulamalar yapıyoruz.

  • 50 – 80 m2: 500 – 800 TL
  • 80 – 120 m2: 800 – 1.100 TL
  • 120 – 150 m2: 1.100 – 1.350 TL

Sizlere belirtmiş olduğumuz fiyatların içerisinde malzeme dahil olup 3 kişi birlikte 1 günde evin tüm boya badana işlemleri tamamlanmaktadır. Kaliteli boya markaları ile çalışmanın yanında her bir işimize de sözleşme ile birlikte 1 yıl garanti veriyoruz. Çalışmamıza güveniyor, daha iyi olması için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Antalya boyacı ustası boya badana yaparken belli bir sıralama ile işini yürütür. Bu sıralamayı büyük bir profesyonellik içerisinde gerçekleştirir. Biz de size Evde Mimar standartlarını liste biçiminde aktarmaya çalışacağız.

  • Ücretsiz keşif
  • Renk seçimi
  • Boya markası seçimi
  • Boyanacak daireyi muhafaza
  • Boya badana çalışması
  • Son kontroller

Antalya boya badana çalışmalarının her biri bu sıralamaya göre yapılır. Profesyonel çalışan ustalar bu sıralamaya uyarak evleri güzelleştirme yolunda büyük gayret gösterirler.

Antalyada Hangi İç Dekorasyon İşleri Yapılır?

Antalya bölgesinde iç dekorasyon faaliyetleri oldukça yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle italyan boya, asma tavan gibi çalışmalar bölge halkının evlerini süsleyen çalışmalar olarak göze çarpmaktadır. İtalyan boya özellikle evlere farklı bir atmosfer yaratmak isteyen kişiler için farklı bir tarz ve dekorasyon aklı katmayı başarmış, Antalya içinde evler bu uygulama ile farklılaşabilmektedir.

italyanboyaorneklericalismasi

Modern ve ferah tarzlar bölgede genel dekorasyon aklını temel alıyor. Ferah bir şekilde dekore edilen evler, bölgenin o eşsiz güzelliği ile birleşince tam bir huzur yuvası haline gelebiliyor. İstanbul, Bursa gibi büyük şehirlerden buraya göçün temellerini de bu çalışmalar oluşturuyor.

Bu yazımızda size Antalya boya badana uygulamaları ve Antalya boyacı ustası ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için son derece faydalı bir içerik olmuştur. Siz de bu konu ile alakalı merak ettiğiniz soruları Evde Mimar ekibine iletebilir, dilediğiniz an bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İzmir boyacı ustası

Diğer bölgelerden bilgiler: Afyon boyacı