Asma ve Gergi Tavan | Evde Mimar

Asma ve Gergi Tavan

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında asma ve gergi tavan fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız asma ve gergi tavan uygulamaları için 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar yapıyoruz. Yaptığımız her işe, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir

Asma ve Gergi Tavan Uygulamalarınız Emin Ellerde

Evde Mimar, evinizin tüm bölgelerini dikkatle inceler. İncelediği her alanı büyük bir özveri ile incelemenin yanında uygulamalarını da organize eder. İstediğiniz asma tavan modelleri de bu doğrultuda gerçeğe dönüşebilmektedir.

Eviniz için en iyi gelecek yöntemi ev sahibi olarak siz seçmelisiniz. Bu yöntemi seçerken uygulama anlamında tam olarak düşünmeli, işi profesyonellere teslim edebilmelisiniz. Bunun için Evde Mimar olarak sizin evinizi sizler kadar düşünerek bu derdinize ortak olmak, beraberce çözmek istiyoruz.

asmatavanmodelleriveuygulamalari
asmatavanornegi
asmavegergitavan