Boya Badana | Evde Mimar

Boya Badana

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında boya badana fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Boyadığımız duvarlarda 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar boyuyoruz. Yaptığımız her boya badana işine, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

Evinizi güzelleştirmek için sunduğumuz

Boya Badana Fiyatlarımız

Yükleniyor
parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir

Evde Mimar ile Boya Badana Çok Farklı?

Evde Mimar, müşterilerine karşı samimi yaklaşımı ve güvenilir odaklı çalışmaları ile sektörde fark yaratıyor. Evden içeri girdiğinde dekorasyon önerileri de sunan mimarlarımız ile uygun fiyata gözünüz arkada kalmadan evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İnsanların yaşam kalitesini, ömürlerini geçirdikleri evler belirler. Bu evlerin güzel olması, kişiye özgü dizayn edilmesi daha mutlu bir yaşam sunabilir. Evde Mimar ekibi olarak biz de daha mutlu bir yaşam için güzel evler üretiyoruz.

islerimiz1
islerimiz3
islerimiz4
islerimiz6