Epoksi Boya ve Zemin Kaplama | Evde Mimar

Epoksi Boya ve Zemin Kaplama

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında epoksi fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız epoksi boya uygulamaları için 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar yapıyoruz. Yaptığımız her epoksiye, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

beyazepoksizeminkaplama
epoksizeminkaplamaornek
epoksizeminkaplamabirimleri
zeminkaplamaornekepoksi
epoksizeminkaplamaozellik
otoparkepoksikaplama
parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir

Epoksi Boya ve Zemin Kaplama Uygulamaları

Evde Mimar, epoksi boya ve zemin kaplama alanlarındaki tecrübesi ve çalışma verimliliği ile sektörde fark yaratma gayreti içerisindedir. Profesyonelce müşterilerine yaklaşan ve şık tasarımları yaratan Evde Mimar ile siz de zeminlerinizi hayallerinizdeki hale çevirebilirsiniz.

Epoksi zemin kaplama uzmanlık isteyen çalışmanlardan biridir. Zemin kaplama birimleri içerisinde en esnek ve sağlam uygulamalardan biri olmakla birlikte, kolay uygulanabilirliği ile de çok fazla tercih edilmektedir.

beyazepoksizeminkaplama
epoksizeminkaplamabirimleri
epoksizeminkaplamamodel
epoksizeminkaplamaornek
zeminkaplamaornekepoksi