epoksizeminkaplamafiyatlari

Zeminin doğru şekilde kaplanması iyi tasarımın yapılması dekorasyonunun temel taşlarından biridir. İşte epoksi zemin kaplama fiyatları araştırması da bu süreçlerin başında yer alır. Doğru fiyatı almak iyi çalışmalar ile evi güzelleştirmek evinizi güzelleştirecek durumlardan biridir. Biz de Evde Mimar ekibi olarak size fiyat listemizi sunmanın yanında doğru fiyat ile birlikte verilecek en iyi hizmeti de anlatmaya çalışacağız. Epoksi boya hakkında merak ettiklerinizi bu içeriğimizde bulabileceksiniz.

telefonarama

Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatı Tablosu

Epoksi zemin kaplama fiyatları süreç içerisinde yaptırmak isteyenler için büyük bir merak konusu olacaktır. Biz de size ortalama olarak fiyat vermek için tablo vermek istiyoruz. İşte sizin için hazırladığımız epoksi zemin kaplama m2 fiyatı tablosu:

Epoksi Zemin Kaplama m2 FiyatıMetrekare Başına Fiyat
Malzeme ve işçilik dahil fiyat€9 – €11
Yalnızca işçilik fiyatı€5– €7

Bir işin kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayan yegane etmenler kesinlikle malzemedir. Malzemenin iyi bir şekilde belirlenmesi işçilik bakımından büyük önem arz ederken malzemeni fiyatları da önemli bir birim oluşturur. İşte burada epoksi zemin kaplama malzeme fiyatları devreye girer. Hem fiyat hem de kalite iyi bir şekilde bulunursa güzel evler güzel yapılar bu şekilde ortaya çıkar. Epoksi sektörü içerisinde malzeme fiyatı oldukça farklı seviyelere çıkmaktadır. Burada zemin kaplama açısından modellerin, örneklerin varlığı tam bir sanat ile neticelenecektir. Çalışmaların bu şekilde vuku bulması için malzemelerin modellere uygun seçilmesi gerekir. Bu durum da ekstra maliyetler ortaya çıkarabilir.

epoksizeminkaplamornegi

Epoksi Reçine Fiyat Listesi

Epoksi reçine, boya ve zemin kaplama üzerine yapılan çalışmalar arasından sıyrılan farklı bir dekorasyon aracıdır. Özellikle mobilyaların üstüne, masa ve zeminlerin belli bölümlerine uygulanışına şahit olabilirsiniz. Burada fiyat kısmında alacağınız bilgi ve yapmak istediğiniz çalışmaları planlamak büyük önem taşımaktadır.

Epoksi Reçine FiyatlarıMarkalara Göre Taban ve Tavan Fiyatları
Kg50 TL – 90 TL

Üç Boyutlu Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Üç boyutlu zemin kaplama özellikle kadınların en çok sevdiği uygulamalardan biridir. Üç boyutlu zemin kaplama fiyatları belirlenmesi ise başlı başına önemsenmesi gereken bir süreçtir. Özellikle keşif noktasında işini bilen uzmanlar tarafından süreç yönetilmeli bu uzmanlar işi önemseyerek müşterilerini anlayarak yönetebilmelidir.

Keşif süreci 3d zemin kaplama için büyük önem taşır. İşin uzmanı olan kişiler tarafından ev veya başka bir yapı ziyaret edilerek fiyat verme işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin gerçekleşmesi sırasında birçok detay dikkate alınarak sürece dahil olunmuş olur. 3d kaplamaların bu yönü nedeni ile biraz zahmetli bir keşif süreci olduğu da söylenebilir.

Başarılı 3 Boyutlu Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri

Örnekleri incelemek size eşsiz fikirler verebilir. Örneklere bolca yer verdiğimi dekorasyon fikirleri yazımızda da bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Biz de epoksi özelinde başarılı 3 boyutlu epoksi zemin kaplama örnekleri derlemesi yaptık. 3d yer tasarımı olarak da bilinen bu örnekleri inceleyerek siz de kendi eviniz için ilham alabilirsiniz.

Epoksi uygulanması biraz zor olsa da üstünde yaşaması oldukça keyifli zeminlerin yaratıldığı bir alandır. Uygulamaların çeşitliliği yapılara destek olurken hayal gücünüzü de geliştirdiği için fark yaratacak çalışmalara zemin hazırlamaktadır.

Neden Epoksi Tercih Edilir?

Epoksi kir tutmayan, toza izin vermeyen bir zemin çeşididir. Kullanımı da diğer zemin kaplama türlerine göre farklı olduğu için tercih edilme yollarını değiştirebilmektedir. Genel olarak ise sağlamlık, kir tutmaması ve renk, örnek sayılarının fazla olması şeklinde olmaktadır. Okullarda, hastanelerde, aşınmış yüzeylerde ve hassas zemin olması gereken yerlerde bu uygulama hayat bulmaktadır.

Epoksi Zemin Kaplama Çalışmalarımızdan Örnekler

Sizler için yaptığımız epoksi zemin kaplama çalışmalarımızdan birkaçını sizler derledik. Sadece evlerde değil, hastane, okul ve spor salonu gibi yerlerde de kullanılan epoksi zemin kaplama çalışmalarımızdan birkaçını sizler derledik. Bu görsellerin size fikir vermesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Epoksi Boya Kullananların Görüşleri

Epoksi boya kullananlardan aldığınız görüşler sizi bambaşka bir hale sokabilir. Özellikle dizayn etmek istediğiniz alanın durumu ve örneklerin kullanımı hakkında daha öncesinde başarı ile uygulamış kişilerden görüşler alabilirsiniz. Biz de bu bölümde size bu uygulamayı deneyen kişilerin görüşlerine yer veriyoruz.

epoksizeminkaplamaornekleri

Hande Güçlü – Başarılı Uygulamalar Mutluluk Getiriyor

Epoksi boya konusunda yapmak istediklerinizi uygulayabileceğiniz iyi bir usta bulursanız çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunun için tasarım ve örnekleri iyi bilen kişiler ile çalışmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Pelin Baykan – Okul için İdeal

Biz de okul olarak zemin kaplama çalışmalarını yaptırdık. Harika sonuç aldığımızı söyleyebilirim. Bunun için epoksi boya yaptırmak isteyenlerin iyi sonuç alacağını tavsiye ediyorum.

Banu Yelken – Spor Salonları Yaptırabilir

Spor salonlarının zeminleri oldukça önemlidir. Epoksi zemin kaplama işini biz de bir tanıdığımızdan duymuştuk. Zeminimize harika oldu. Herkese iyi bir örnekle birlikte kullanmasını öneriyorum.

Yusuf Yelkovan – Şık Zemin Oluşturuyor

Epoksi zeminin en önemli özelliği şık olması. Biz de kendi yapımızda uygularken bu özelliğinden dolayı tercih ettik. Bunun için şık ve modern bir şekilde yapınızı dizayn etmek istiyorsanız bu uygulamayı düşünebilirsiniz.

Ayşe Şahin – Çocukları için Birebir

5 yaşındaki oğlum için banyomuzu farklı bir tasarıma kavuşturduk. Zeminimizi güzelleştirirken çocuğumuz da banyoda dahi çok mutlu oldu. Tüm çocuklu aileleri bu uygulamaları denemeye davet ediyorum.

Burcu Güler – Güzel Örnekler ile Her Şey Daha İyi

Güzel örnekleri kullanmak ve şahane çalışmaları yapmak için iyi seçim yapmak gerekir. Bizim kendi evimizde uyguladığımız derin bir araştırma sonucu meydana geldi. Siz de kendi eviniz için aynı yöntemleri uygulayarak çalışmalarınıza hız verebilirsiniz.