Ev Tadilatı | Evde Mimar

Ücretsiz Keşif

Ev tadilatı yaptırmadan önce evin, yapının iyi bir şekilde incelenmesi gerekir. İç mimarlar ile birlikte ücretsiz keşif sunan Evde Mimar ile siz de eviniz için hem ücretsiz dekorasyon önerileri alabilir hem de fiyatlandırmanızı anında öğrenebilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Ev tadilatı yaptığımız her daireyi yüksek standart ile güzelleştiriyoruz. Çalışmalarımızın her birini önemsiyor, müşterilerimize profesyonel ustalar ve iç mimar desteği ile ev yenileme hizmeti sağlıyoruz.

1 Yıl Garanti

Her işimizi evi güzelleştirmek için yapıyoruz. Yaptığımız işe güveniyor, müşterilerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Herhangi bir sıkıntıda bize ulaşmalarını, kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlıyoruz.

Evde Mimar ile Mutlu Müşteriler

Güzelleşen Evler

Çalıştığımız Markalar

parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir

Mutlu Müşterilerimiz

Ev Tadilatı

Ev tadilatı evin tamamının komple yenilenmesi anlamına gelir. Tüm ev dekorasyonu ve evde yaşayan herkesin hissettikleri bu yenilenme sırasında düşünülmelidir. Ev tadilatı fiyatları, ev tadilatı uygulamaları bu süreçte çok detaylı bir şekilde incelenmelidir.

Ev tadilatı yapılırken tüm tadilat kalemleri detaylı bir şekilde incelenmelidir. Anahtar teslim tadilat olarak da geçen komple ev tadilatı işlemi için evin altyapısından duvar dekorasyonuna, mobilya yerleşimine kadar pek çok detay ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir.

evtadilatibuyukornekler
kaliteligorsellerbuyuk
tadilatornekleribuyukgorsel