30 Yaş Altı Ünlülerin Mükemmel Evleri (Genç Ünlüler)

30 yaşın altında olan ünlülerin harika evlerini bu içerikte inceleyin.

zaynmalikevi

Ünlülerin evleri her zaman merak konusu olmuştur. Fakat bu içeriğimizde sizlere farklı bir konu olan genç ünlülerden bahsedeceğiz. Genç yaşında ünlü olmuş kişilerin evlerini ve güzel dekorasyonlarını anlatmaya, göstermeye çalışacağız. Umarız sizler için faydalı olur.

Kyle Jenner’ın Evi

kylejennerevi

Kyle Jenner bu evi 12 milyon dolara satın almış. California tepelerinde yer alan bu evi Kylie severek dizayn etmiş gözüküyor.

Zayn Malik’in Evi

zaynmalikevi

One Direction grubunun bir üyesi olan Zayn Malik 10 milyon dolar bedel ile Manhattan’da bu evi satın almış.

Gigi Hadid’in Evi

gigidhadidevi

Gigid Hadid son yılların en gözde ünlüleri arasında yer alıyor. New York’ta yaşamayı tercih eden Hadid ise kendi evini 2.5 milyon dolara satın almış.

Miley Cyrus’un Evi

mileycyrusveevi

Ülkemizde de genç kızların idolu konumunda bulunan Miley Cyrus şahane bir evde yaşıyor. California civarındaki evi satın alan Cyrus evini 5.8 milyon dolara satın almış.

Daniel Radcliffe’in Evi

davidharrypotterevi

Daniel Radcliffe, hayatımıza Harry Potter karakteri ile girmiş bir süper yıldız olarak girdi. Kendisi Manhattan bölgesinde yaşıyor ve görüntüdeki evinin değeri 4.3 milyon dolar olarak görülüyor.

Stephen Curry’nin Evi

stephcurryninevi

Steph Curry NBA tarihinin en büyük şutörlerinden biri olarak gösteriliyor. Basketbolun süper yıldızı ise kendisi gibi harika bir evde yaşıyor. 3.2 milyon dolar değerinde olan Curry’nin evi ise Golden State bölgesinde bulunuyor.

Jennifer Lawrence’in Evi

jenniferlawrenceevi

Genç yaşında harika filmlerde rol almayı başaran Jennifer film tercihlerinde olduğu kadar ev seçiminde de oldukça başarılı görünüyor. Jennifer Lawrence’in evi California bölgesinde ve değeri 6.4 milyon dolar olarak bizlere yansıyor.

Justin Bieber’ın Evi

justinbieberevi

Justin Bieber genç yaşında tam olarak bir ikon konumuna gelmiş şanslı yıldızlardan biri olarak hayatımızda yer ediniyor. Ülkemizde de son derece popüler olan bu yıldızın evi de kendi gibi fantastik özelliklere sahip gözüküyor. Beverly Hills bölgesinde bulunan evde 7 banyosu olduğu söyleniyor. Aylık ev kirası ise tam olarak 60.000 dolar olarak kayıtlara geçmiş.

Taylor Swift’in Evi

taylorswiftevi

Önceki içeriklerimizde Taylor Swift’in 8 evinden görüntüleri sizlere aktarmıştık. Harika evleri olan yıldız, yatırımlarını gayrimenkul ağırlıklı olarak inşa etmiş gözüküyor. Taylor’ın en görkemli evlerinden biri olan Rhode Island bölgesinde bulunan malikanesi ise 14.5 milyon dolar değerinde ön görülüyor.

İlgili içerik: Taylor Swift’in evi

Bu içeriğimizde sizlere genç ünlülerin evlerini ve evlerin değerlerini aktarmaya çalıştık. Dünyaca ünlü yıldızların evlerini nasıl dekore ettiğini ve nasıl evlerde yaşamak istediklerini sizlere aktarmak istedik. Sizler de bize evinizi gönderebilr, eviniz hakkında önerilerde bulunabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ünlülerin evleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

shaqevideneme

Eski NBA Yıldızı Shaquile O’Neal ve Evi

siyahmutfakdekorasyonu

Siyah Mutfak Dekorasyonu Örnekleri 11 Harika Örnek