Çiçeği Burnunda Evim için Öneri

yatakrenkdekor

Merhaba öncelikle iyi çalışmalar salonum için siyah krem renkleri uygun olur mu? Koltuklar ve üzerlerinde kahverenginde damalar var o yüzden kararsızım yardımcı olur musunuz?  Bir de tabii sizin önerebileceğiniz renkler var mı?

evdekorasyonuornek evim2 guzelahsapev koltukvesalondekorr  yatakrenkdekor

Bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar,

3 Yorum

Yayınla
  1. Evinizin renk uyumuna bayıldık 🙂 Tüm odaların aynı dekorasyon aklı ile dekore edilmesi de eve gerçekten çok güzel bir hava katmış. Huzur verici bir mekana benziyor. Emek vermeniz ve ev eşyalarınızı doğru seçtiğiniz ise su götürmez bir gerçek 🙂 Eviniz için ufak önerim ise daha fazla çiçek yerleştirmeniz yönünde olacaktır. Çiçekler yerleştirerek şu an sahip olduğunuz dekorasyon aklına muhteşem bir hava katabilirsiniz. Bunun için Evde Mimar sitesinde bir blog var inceleyebilirsiniz.

    İlgili içerik: https://www.evdemimar.com/ev-saksi-bitkileri-ve-cicekleri-50-harika-ornek/

  2. Serap Hanım evinize ve dekorasyon tarzına bayıldım. Renkleri o kadar yerinde ve uyumlu kullanmışsınız ki neredeyse kusursuz bir görünüm yakalamışsınız. Mevcut mobilya ve aksesuarlarla salonunuzda/oturma odanızda ilkbahar ve yaz esintisi var. Salonunuzun kış dekorasyonuyla da uyumlu olması için yastık kılıfı ve aksesuarlarda bir değişime gitmenizi önerebilirim. Kızıl kahve ve hardal tonlarını kullanarak salonunuzda değişiklik yaratabilirsiniz.

  3. Çok teşekkür ederim yorumlarınız için çiçek aldım ve de kızıl kuru bitki aldım bile hünkar külahı diye 😃 ve de lacıvertle kombinlemeye çalışacağım ve de hardalla sonbahar havası için sizleri takip ettiğim için daha fazla yararlanacağım bir çok konu çıkacaktır teşekkür ederim tekrar iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon Dekorasyonu için Uzmanından 15 Renk Önerisi

unluparkemodelleriveornekleri

Ünlülerin Evlerinden Parke Modelleri ve Örnekleri