Eski NBA Yıldızı Shaquile O’Neal ve Evi

Ünlülerin evleri bölümümüzde bugün bir dev var.

shaqevideneme

NBA tarihinin en muhteşem en fantastik oyuncularından biri Shaquile O’Neal. Los Angeles Lakers takımı ile basketbol tarihine adını altın harfler ile yazdırmış bu yıldızın evi de sizleri büyüleyecek. Fantastik dekorasyon aklı ve Shaq’ı yansıtacak ev eşyaları ile eve aşık olacak, büyüleneceksiniz. Shaq şimdilerde bir televizyon yıldızı ve zaman zaman filmlerde oynamayı da ihmal etmiyor. Yaşam tarzı da Hollywood ve NBA arasında kalmış gibi görünüyor. Hazırsanız başlıyoruz.

Shaquile O’Neal’ın Evi

Ev tam 28 milyon dolar değerinde satılabiliyor. Tam bir servet niteliğinde olan bu ev için birçok ünlü kapıda bekleyebilir fakat Shaq için yalnızca bir konak yeri. Böylesine bir dev ve dünya yıldızı için sıradanlaşan evi haydi bir de iç mimar gözü ile takip edelim.

Kum Beji Boya

12 TL (m2)

Detaylı incele
Lamine Parke

50 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Kum Beji Boya
  2. Lamine Parke
Yukarıda gördüğünüz gibi Shaq her ne kadar heybetli bir dev olsa da evinin sade ve modern tarzı birleştirdiğine şahit olabiliriz.
Ferforje Kaplama

160 TL (m2)

Detaylı incele
Şampanya Rengi

12 TL (m2)

Detaylı incele
Seramik

50 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Ferforje Kaplama
  2. Şampanya Rengi
  3. Seramik
Bu resimde de evin en görkemli alanlarından biri olan girişe bizim bakış açımızla salonuna göz atıyoruz. Ferforje ile donanmış salon bize gerçekten şık bir görüntü sunuyor.
Asma Tavan

350 TL (m2)

Detaylı incele
Mutfak Tezgahı

550 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Asma Tavan
  2. Mutfak Tezgahı
Shaq’ın mutfağı ise kendi gibi büyük ve geniş bir yapıya sahip görünüyor. Evin her yerinin ışık aldığı gibi mutfak tarafı da gerçekten güzel bir şekilde ışık alabiliyor.
Led Işıklı Asma Tavan

350 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Led Işıklı Asma Tavan
Yatak odası dekorasyonuna bambaşka bir hava katan Shaq, bu odada gerçekten yaratıcılık kullanmış. Tepegöz ile manzara yansıtması yapabilen odada yatağı şekli ve duruşu da gerçekten odaya güzel bir hava katmış görünüyor.
shaqsinemabolumu
Sinema bölümü evin en eğlenceli alanlarından birini oluşturuyor. Hem güzel duruşu hem de filmlerin posterleri ile birlikte yaratılan hava ideal bir sinema bölümünün oluşmasına ön ayak oluşturuyor. Shaquile O’neal burada kendine gerçekten güzel bir bölüm ayırmış.
shaqhobiodasi
Shaquile O’neal eğlenceli ve sempatik bir kişiliğe sahip. Evin her yerinde de bunu hissedebiliyoruz. Kendi hobileri olan ve buna zaman ayırmayı seven biri olduğu yaşam alanlarında kendini gösteriyor. Bu oda da puro ve şarapların muhafaza edildiğini görebiliyoruz. Gerçekten güzel dizayn edilmiş farklı bir alan olarak göze çarpıyor.
Bu içeriğimizde sizlere Shaquile O’neal ve evi ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Bu şahane evde yaşamanın duygusunu sizlere bir nebze olsun hissedebildiysek ne mutlu bize. Sizler de diğer ünlülerin evleri ile alakalı bilgilere erişmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Evinizde mutlu bir şekilde yaşamanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

salondekorasyonorneklerivemodelleri

Salon Dekorasyonu için Uzmanından 15 Renk Önerisi

zaynmalikevi

30 Yaş Altı Ünlülerin Mükemmel Evleri (Genç Ünlüler)