Leonardo Di Caprio’nun Evi

Şahane bir malikane ile yine karşınızdayız.

leonardodicaprioevi

Leonardo Di Caprio hem muhteşem oyunculuğu hem de karizması ile dünyanın en önemli aktörlerinden biri konumunda bulunmaktadır. Evi de kendi gibi fantastik olan aktörün dekorasyon aklına ve evini dizayn ediş şekline bayılacaksınız. Bu içeriğimizde sizlere Di Caprio’nun harika evini listeleyeceğiz.

dicaprioevidekorasyon

Leonardo Di Caprio’nun evinin dört bir yanı otantik öğeler ile dolu görünüyor. Evin genel dekorasyon aklı hep aynı duygu ile inşa edilmiş. Gösterişten uzak olmasının yanında yaşanması kolay bir yer haline bu sayede gelmiş gözüküyor.

dicaprionunsalonu

Di Caprio’nun harika alanlarından biri de kesinlikle evin salonu olduğunu düşünüyoruz. Renk seçimi ve salonun sade ve basit görünümü evi gerçekten yaşanır kılıyor. Kendine mutlu bir yuva yaratan ünlü yıldız bu sadelik anlayışı ile diğer ünlülerden ayrılmışa benziyor.

Fayans

60 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Fayans
Banyo olarak da aynı otantik havayı benimseyen ev içerisinde her an tatilde gibi hissedebiliyorsunuz.
Bu içeriğimizde sizlere Leonardo Di Caprio’nun evi ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için ilham verici olmuştur. Diğer ünlü evlerinden farklı olarak Di Caprio sade bir yaşam tarzını evine yansıtmış, bu yönü ile farklılaşan ev dekorasyonunda hayata dair birçok farklı görüş bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

taylorswiftevleri

Taylor Swift’in Harika Evleri