Renkli Banyo Dekorasyonu Modelleri 11 Muhteşem Örnek

Banyoları renklendirmenin 11 yolunu göstereceğimiz enfes bir içerik hazırladık.

Banyolar yaşam alanı olarak bizler için oldukça önemli bölümlerden biridir. Banyoların güzel bir şekilde dekore edilmesi yaşam kalitemizi de arttırarak kendimizi daha iyi hissetmemize olanak tanır. Bizler de bu içeriğimizde sizlere renkli banyo dekorasyonu ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştık.

Eğer banyonuzu yenilemek istiyorsanız bu içeriğimiz size rehber niteliğinde olabilir. Banyonuzun renk seçimini size vereceğimiz tüyoların ışığında yapabilirsiniz. Hazırsanız başlıyoruz!

1- Pembe ve Mavinin Uyumu

mavipembebanyodekorasyon

Pembe ve mavi banyoyu güzelleştirme yolunda seçilebilecek hoş renkler arasında yer almaktadır. Rahatlığı temsil ettiği gibi pembe rengin yumuşak duruşu banyoyu da daha iyi bir yer haline getirebilirler.

2- Lavanta Rengi ile Banyo Dekorasyonu

lavantarengibanyo

Lavanta rengi 2018 yılının en çok tercih edilen renkleri arasında yer alıyordu. Rengi pek çok odada kullandık. İlerleyen yıllarda da etkisini gösterecek olan bu renk grubu hem duvar boyası tarafında hem de banyo eşyalarının, mobilyaların olduğu bölümde rahatlıkla tercih edilebilir.

3- Metalik Kahverengi Rengi

metalikkahverengibanyo

Metalik kahverengi rengi farklı dekorasyon renklerinden biridir. Banyoda farklılık yaratmak isteyen bu renkten faydalanabilirler. Özellikle klasik tarzı sevenlere metalik kahverengi rengini kesinlikle öneriyoruz.

4- Mavi ve Gri Renk Banyo Dekorasyonu

grivemavibanyodekorasyon

Mavi ve gri renk beraberce harika bir dekorasyon oluştururlar. Gri rengin lüks algısı ve mavi rengin dinginliği birleşince ortaya harika tasarımlar çıkabilir. Sizler de özellikle fayans bölümünde mavi ile gri rengi birleştirerek kullanabilirsiniz.

5- Lacivert Tonlar Ciddiyet Katar

lacivertbanyodekoraasyonu

Lacivert tonlarını banyo dekorasyonu için kullanarak banyonuza ciddiyet kazandırabilirsiniz. Şıklığın ve lüksün temsilcisi olan lacivert rengi kullanırken banyonuzun iyi bir biçimde ışıklanmasına ve yeterince büyük olmasına dikkat etmelisiniz.

6- Sevimli Bir Yeşil Deneyin

sevimliyesilbanyo

Yeşil renk kullanımı dikkat gerektiren renkler arasında yer almaktadır. Banyo dekorasyonu için de aynı durum söz konusudur. Yeşilin yumuşak tonlarına banyoda izin vermeli, beyaz ile birlikte kombinleyerek kullanmalısınız.

7- Deniz Mavisi Rengi

denizmavisirengi

Banyolar, ferahlığın merkezi konumunda olmalıdır. Eğer banyonuz küçükse ferah bir görünüm elde edebilmek için deniz mavisi rengini deneyebilirsiniz.

8- Nane Yeşili Hoş Olabilir

naneyesilirengibanyo

Nane yeşili rengi ferahlığın simgesi olarak görülür. Banyonuzda beyaz ile harmanlayarak kullanmanız da ferah bir görünüm elde etmenizi kolaylaştıracaktır.

9- Bebek Mavisi Rengi

bebekmavisirengibanyo

Bebek mavisi sevimli olduğu kadar dekorasyona da uyumlu bir renktir. Genel olarak çocuk odalarında, bebek odalarında kullanılmasının yanında banyolarda da aynı sevimli etkiyi yapabilir.

10- Mat Siyah Asalet Katabilir

matsiyahbanyo

Siyah renk her zaman boğucu değildir. Asalet katmak için de siyah rengi kullanabilirsiniz. Aynı tasarım aklına sahip banyo armatürleri ile birlikte siyah renk de güzel bir dekorasyona yardımcı olur.

11- Grinin Elli Tonu Banyolar

gribanyodekorasyonuornek

Grinin pek çok gerçekten güzel bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Banyo için bu durum aynen geçerlidir. Günümüzün en trend renklerinden biri olan griyi sizler de banyonuz üzerinde uygulayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere banyonuzu renkli bir şekilde kullanmanız ile alakalı 11 harika örnek sunmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Sizler de konu ile alakalı olarak bizlere sorular sorabilir, görüşlerinizi bizlere dilediğiniz an rahatlıkla aktarabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Banyo dekorasyonu

Yorum

Yayınla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

homeofisornegi

En Güzel Home Ofis Dekorasyonları 20 Harika Örnek

pemberenkdekorasyon

Pembe Renk ve Tonları ile Evi Güzelleştirmenin 7 Yolu