Taylor Swift’in Harika Evleri

8 muhteşem ev ile yine bir yaşam kalitesi ile karşınızdayız.

taylorswiftevleri

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift aynı zamanda muhteşem evlere sahip olması ile de bir üne sahip bulunuyor. Amerika’nın pek çok yerinde harika dekorasyonlu evleri ile kendi tarzını yansıtan sanatçının mükemmel evlerine bir de Evde Mimar gözü ile bakalım.

taylorswiftevdisgorunus

Taylor Swift evlerinin büyüklüğü ile tanınan şarkıcılar arasında yer almaktadır. Burada da kuş bakışı bir şekilde evin ne kadar büyük olduğunu net bir şekilde gözlemleyebiliriz.

taylorswifevdiscephe

Beyaz renk Taylor’ın en sevdiği renkler arasında yer alıyor. Beyaz rengi hem iç dekorasyonda hem de dış cephelerde sıklıkla görebileceğiz.

havuzluevtaylorswift

Havuz lüks segment evlerin en önemli parçalarından biri olarak görünüyor. Fakat bu ev bilindik havuzlar dışında doğal yaşam ile havuz keyfini birleştirmiş bir şekilde kendini gösteriyor.

taylorswiftsalondekorasyon

Taylor Swift, evinde genişliğin ve rahatlığın yaşam kalitesini ne kadar arttırdığının farkında görünüyor. Özellikle ahşabı tercih etmesi ile otantik bir görünüm kazanan ev içerisinde mobilyaların rengi dahi sadeliği yansıtıyor.

taylorswiftsalondekorasyonu

Taylor Swift’in başka bir evinde bulunuyoruz. Bu ev içerisinde fazla eşya hakim görünüyor. Yastıkların sayısının fazla olması ise rahatlığı temsil ediyor.

salondekorasyonornegi

Otantik havanın hakim olduğu bir başka evi daha görüyoruz. Sade koltuğun varlığı ile halının duruşu da otantik havayı güçlendirmiş duruyor.

taylorswiftevi

Işıklandırmanın harika olduğu bir evi daha gözlemliyoruz. Şöminen varlığı ile birlikte ışıklandırmanın yine otantik duruşu evin tüm dekorasyonunu belirlemiş duruyor.

taylorswiftevleri

Taylor Swift’in 8 muhteşem evi bulunuyor. Yukarıdaki tabloda da evlerin değerlerini ve metrekarelerini görebiliyoruz.

Bu içeriğimizde sizlere Taylor Swift’in evleri ile ilgili örnekler sunmaya çalıştık. Umarız sizler için ilham verici evler sunabilmişizdir. Şarkıcının harika bir parçası ile içeriğimizi sonlandırıyoruz. Güzel bir evde mutlu bir şekilde yaşamanız dileğiyle.

İlginizi çekebilir: Leonardo Di Caprio’nun evi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

leonardodicaprioevi

Leonardo Di Caprio’nun Evi

homeofisornegi

En Güzel Home Ofis Dekorasyonları 20 Harika Örnek