Ünlülerin Evlerinden En Güzel Boya Renkleri ve Örnekleri

İlham alabileceğiniz şahane renk önerileri bu içerikte sizi bekliyor.

unlulerinevleriboyarenkleri

Boya renkleri arasından en iyisini seçmek her zaman için uzun süreçli bir düşünme süreci gerektirmektedir. Bizler de bu içeriğimizde sizlere yardımcı olmak adına farklı bir yazı hazırladık. Ünlülerin başarılı dekorasyonlarını sizlere sunarak hangi boya renkleri kullandıklarına ve nasıl dekorasyon yaptıklarına bu içerikte değineceğiz. Umarız sizler için ilham verici olur. Başlıyoruz 🙂

Elton John’un Evi

Buz Beyazı Rengi
Detaylı incele
Cam Balkon
Detaylı incele
-
 1. Buz Beyazı Rengi
 2. Cam Balkon
Elton John kendi evinde genellikle beyaz renklerin hakim olduğu bir dekorasyon oluşturmuş bulunuyor. Büyük bir evi olan Elton John kendi rahatlığını da düşünerek bolca yastığı bu ortamda barındırıyor.

Eva Longaria’nın Evi

İtalyan Boya
Detaylı incele
Ahşap Süpürgelik
-
 1. İtalyan Boya
Eva Longaria tam bir ikon. Evinde de farklı ve elegant tarzını yansıtmış görünüyor. Özellikle huzur verici bir tarzı benimsemiş görünüyor. Gerçekten harika bir yatak odası tasarımı 🙂

Kerem Gönlüm’ün Evi

Mavi Renk
Detaylı incele
Beyaz Mutfak Tezgahı
Detaylı incele
-
 1. Mavi Renk
 2. Beyaz Mutfak Tezgahı
Ünlü basketçi Kerem Gönlüm’ün evi farklı bir tarzda dekore edilmiş gözüküyor. Özellikle mavinin tonları ile oluşturulan dekorasyonda mutfak ile salonun birbirine uyumlu bir biçimde dekore edilmesi de dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor.

Demet Akbağ’ın Evi

Cam Balkon
Detaylı incele
Cappucino Rengi
Detaylı incele
-
 1. Cam Balkon
 2. Cappucino Rengi
Demet Akbağ boğaz manzaralı evinde şık bir dekorasyon tercih etmiş. Cappucino rengi duvar boyası ile birlikte eviniz cappucino rengine uyumlu beyaz renk ile dekore etmiş.

Sibel Can’ın Evi

İstiridye Rengi
Detaylı incele
Laminat Parke
Detaylı incele
-
 1. İstiridye Rengi
 2. Laminat Parke
Sibel Can klasik bir dekorasyon ile birlikte modern bir duvar boyası rengi tercih etmiş. İstiridye rengi güzel bir renk olmakla birlikte evinizi huzur katan özelliği ile de ev dekorasyonunda oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Tülin Şahin’in Evi

Fildişi Rengi
Detaylı incele
Parke Döşeme
Detaylı incele
-
 1. Fildişi Rengi
 2. Parke Döşeme
Tülin Şahin, evini modern bir dekorasyon ile tasarlamış bulunuyor. Renk uyumu ve özellikle kitaplara yer ayırması ise evin dekorasyonuna güç katmış. Fildişi rengi de modern ev dekorasyonunun bilinen rengi olarak evde duvarları süslüyor.

Ali Ağaoğlu’nun Evi

Çakıl Taşı Rengi
Detaylı incele
Beyaz Mutfak Dolapları
Detaylı incele
-
 1. Çakıl Taşı Rengi
 2. Beyaz Mutfak Dolapları
Türkiye’nin en gözde zenginlerinden Ali Ağaoğlu kendi evlerinin dekorasyonları ile de ön plana çıkıyor. Mutfağında kullandığı çakıl taşı rengi ise dekorasyon konusunda başarılı seçimler yaptığının göstergesi olarak göze çarpıyor.

Ebru Şallı’nın Evi-Kumru Rengi

Kumru Rengi
Detaylı incele
Laminat Parke
Detaylı incele
-
 1. Kumru Rengi
 2. Laminat Parke
Ebru Şallı Türkiye’de kendi alanında tam bir ikon, giydiği giysiyler, yemek yediği yerler ve yaşadığı mekan birçok kişi için örnek oluşturuyor. Duvarlarında kumru rengi duvar boyası tercih eden Ebru Şallı, dekorasyonunu da bu renge uydurarak oluşturmuş.
Bu içeriğimizde sizlere ünlülerin evlerinde kullandığı boya renklerini sunarak dekorasyonları konusunda örnekler sunmaya çalıştık. Umarız sizin için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak daha fazla renk görmek istiyorsanız boya renkleri başlıklı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

unluparkemodelleriveornekleri

Ünlülerin Evlerinden Parke Modelleri ve Örnekleri

balkonvemutfakbirlestirme

Küçük Mutfak ve Balkon Birleştirme Önerileri – Yardım