Ünlülerin Evlerinden Parke Modelleri ve Örnekleri

unluparkemodelleriveornekleri

Parkeler günümüzde onlarca çeşitten oluşuyor. Bunların arasından en iyisini tercih etmek ve uygulama tarafında da en iyisini yakalamak kimi zaman zor olabiliyor. Biz de Evde Mimar olarak bu sorunu görerek sizlere harika evlere sahip olan ünlülerden ilham alarak enfes bir içerik hazırladık. Ünlülerin evlerinde kullandığı parke modellerini bularak sizlere kendi evinizde de ne kadara uygulayabileceğinizi göstermek istedik. Haydi başlayalım 🙂

Lületaşı Rengi Boya

12 TL (m2)

Detaylı incele
Laminat Parke

45 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Lületaşı Rengi Boya
  2. Laminat Parke
Bu parke örneğinde ev dekorasyonunda kullanılan otantik havanın parke ile birlikte harika bir atmosfer yarattığına şahit oluyoruz. Özellikle parke rengi ve türü burada oldukça başarılı bir biçimde uygulanmakta olduğuna şahit oluyoruz.
İlgili içerik: Parke modelleri
Kapı Boyama

120 TL (kapı başına)

Detaylı incele
Ladin Parke

47 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Kapı Boyama
  2. Ladin Parke
Klasik tarz ile uygulanan parkeler çoğunlukla başarılı olmazlar. Fakat bu evde görüyoruz ki klasik dekrasyona sade bir parke uygulanarak harika bir sonuç elde edilmiş. Özellikle evin ışıklandırması da parkenin başarılı bir biçimde uygulanmasına etki etmiş gözüküyor.
Meltem Rengi Boya

12 TL (m2)

Detaylı incele
Vinil Parke

70 TL (m2)

-
  1. Meltem Rengi Boya
Resimde modern bir ev dekorasyonuna şahit oluyoruz. Modern ev dekorasonu ile birlikte parkenin de evin genel eşya yerleştirme biçimine uyum sağlaması atmosferi oldukça kuvvetlendirmiş duruyor.
Giyinme Odası

3.500 TL

Detaylı incele
Laminat Parke Meşe

90 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Giyinme Odası
  2. Laminat Parke Meşe
Resimde güzel bir biçimde dizayn edilmiş giyinme odası ile karşılaşıyoruz. Giyinme odaları burada gerçekten güzel dekore edilmesi gereken alanlar arasında yer almaktadır. Ahşap parke seçimi de odaya harika bir hava katmış duruyor.
Karaağaç Parke

140 TL (m2)

-
Doğal ahşap seçenekleri son yılların en moda parke modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle geniş odalarda ve evlerde bu parkelerin kullanımı artarak günümüzde trend modeller arasında yer almaktadır.
Islak Kum Rengi

12 TL (m2)

Detaylı incele
Laminat Parke

45 TL (m2)

Detaylı incele
-
  1. Islak Kum Rengi
  2. Laminat Parke
Parke seçiminin evin diğer eşyaları ile uyumlu olması istenir. İşte bu resimde de bu uyumun gerçek manada yakalandığını gözlemliyoruz. Parkelerin, merdivenler ile masa ve sandalyeler ile uyumlu olduğunu net bir biçimde görebiliyoruz.
Buz Beyazı Rengi

12 TL (m2)

Detaylı incele
Meşe Parke

240 TL (m2)

-
  1. Buz Beyazı Rengi
Parkelerin yeni trendi eski görünüm ve doğal görünümdür. Bu görselde de bu otantik havanın yansıtıldığını net bir biçimde deneyimleyebiliyoruz. Dekorasyonun alçak eşyalar ile yansıtılması da burada parke seçiminin ne kadar değerli olduğunu gözler önüne seriyor.
Bu içeriğimizde sizlere ünlülerin evlerindeki parke modelleri ve parke örnekleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizler için faydalı olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak merak ettiklerinizi bize iletebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bize aktarabilirsiniz.

2 Yorum

Yayınla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yatakrenkdekor

Çiçeği Burnunda Evim için Öneri

unlulerinevleriboyarenkleri

Ünlülerin Evlerinden En Güzel Boya Renkleri ve Örnekleri