Hakkımızda | Evde Mimar

Hakkımızda

Sizi Anlayabilen Boya Badana ve Tadilat Hizmeti

Evde Mimar, müşterilerine karşı samimi yaklaşımı ile geniş bir duvarı yıkmayı hedefliyor. Samimiyetlerini profesyonellikleri ile birleştiren dekorasyon ekiplerimiz sizleri daha iyi anlıyor, dilediğiniz zaman konuşabileceğiniz bir marka olarak sizlere hizmet veriyoruz. Her işimizde oluşacak memnuniyetini önemsiyor, sizler için çabalıyoruz.

Evde Mimar ile eviniz güzel, gönlünüz rahat olsun. Bizi dilediğiniz an arayabilir, soru ve görüşlerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz.

evdemimarcalismaornekleri
evdemimargorselcalisma
evdemimarhakkimizdaresim

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında boya badana fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Boyadığımız duvarlarda 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar boyuyoruz. Yaptığımız her boya badana işine, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir