izmirboyaciustasifiyatveuygulamalari

İzmir bölgesi boya badana faaliyetleri için değerli alanlardan biridir. Buradaki İzmir boyacı ustaları işini son derece iyi yaparak evleri güzelleştirmek için yoğun çaba sarf ederler.  İlin genel olarak kültür düzeyi ve yaşama bakış açısı oldukça iyi olduğundan evlerine olan saygıları da yüksektir. Bunun için İzmir boyacı ustası kaliteli olmak zorundadır. Kalitenin yanına fiyat da iyi bir şekilde verilirse mutlu evler yaratılabilir. Biz de Evde Mimar olarak bu gaye ile kurulduk. Evlerinize doğru şekilde boya badana yapmak istiyoruz.

izmirboyaci

İzmir Boyacı Ustası Fiyat Tablosu

İzmir bölgesindeki fiyatlar İstanbul ile belli noktalarda paralellik gösterse de ufak detaylar ile ayrılmaktadır. Bir nebze daha uygun olan fiyatlar, Türkiye ortalaması baz alındığında diğer illere nazaran daha müşteri odaklı olduğu söylenebilir. Boyacı ustaları burada ev sahibinin bütçesini de düşünerek kendi emeklerinden feragat etmektedirler. Biz de bu tablomuzda size İzmir boyacı ustası fiyatlarını ortalama olarak vermeye çalışacağız.

İzmir Boyacı Ustası Fiyatları Eşyasız Evler Eşyalı Evler Dekoratif Uygulamalar (Eşyasız)
1+1 (50-80 m2) 500-800 TL 850-1.260 TL  2.150-2.450 TL
2+1 (80-110 m2) 800-1.100 TL 1.160-1.550 TL 2.450-2.750 TL
3+1 (110-150 m2) 1.100-1.500 TL 1.550-1.800 TL 2.750-3.000 TL

Boyacı ustası fiyat tablomuz içerisinde elbette ki geniş aralıklar mevcut bulunuyor. Burada her evin yapısı farklı olduğu için keşif sürecinden sonra net fiyatlar verilebiliyor. Evlerin incelenmesi ve kesin uygulama parametrelerinin belirlenmesi için siz de online keşif bölümünden evinizi gezdirebilirsiniz.

 

İzmir Boyacı Ustası Uygulamaları

Uygulama genişliği, ustanın yapabilirliği, ev sahibini mutlu eden durumlardan sadece birkaçıdır. Ustanın eve girdiğinde asma tavan, alçıpan ve tadilat birimlerinin birçoğuna hakim olması evin güzelliği açısından kritik önem taşır. Tek bir usta elden evin istenilen şekle gelmesi ev sahibini mutlu edeceği gibi ustanın çalışma verimliğini de arttırarak çalışmalara hız katacaktır. Burada ustanın tadilat işlerine hakim olmasının yanında dekoratif boya uygulamaları bölümüne de vakıf olması beklenir. İzmir bölgesindeki halkın dekoratif bir bilince sahip olmasından dolayı zaman zaman aşağıda belirteceğimiz boya badana uygulamalarını ustadan istemesi içten bile değildir. İşte burada İzmir boyacı ustası olarak çalışan birinin bilmesi gereken uygulamalar aşağıdaki gibidir.

  • Sedef Boya
  • İtalyan Boya
  • Saten Boya

Yukarıda belirttiğimiz çalışmaların her biri özel bir emek istemekle beraber uzun yıllar boyu tecrübe edinmiş kişiler tarafından da meydana getirilir. Bu çalışmaların her birinin özenle yapılması, ev sahibi ile birlikte tüm aşamaların konuşulması gerekmektedir. Bunun için ustanın işe bakış açısı ve yetenekleri oldukça önemli rol oynar.

Bu içeriğimizde size İzmir bölgesindeki boya badana faaliyetlerinin fiyatlarını ve çalışma şekillerini anlatmaya çalıştık. Bu noktada sizin de evinizi güzelleştirmek için bir nebze de olsa katkımız olduysa çok mutlu oluruz. Evinizi oluşturma sürecinde aklınıza bu konuda takılan tüm soruları Evde Mimar ekibine istediğiniz an iletebilirsiniz.