luletasiduvarboyasiornekleri

Lületaşı rengi, kum beji ile birlikte en çok kullanılan boya badana renkleri arasında yer almaktadır. Ferah bir izlenim uyandırması, mobilyalar ve diğer eşyalar ile kolayca uyum sağlaması burada rengin genel kullanımı yaygınlaştıran nedenler arasında yer almaktadır. Burada evin tüm dekorasyonu, evin tüm yapısı gerçekten ciddiye alınarak ele alındığında iç mimarlar tarafından da bu renk önerilmektedir. İç mimar dünyasının yanı sıra ev sahipleri gözünde de kabul görmüş olan lületaşı rengi duvar boyası örnekleri ile birlikte de ele alınmaktadır. Biz de Evde Mimar olarak sizlere bu doğrultuda bilgiler vermeye, örnekler ile sizlere eşsiz ilhamlar oluşturmaya çalışacağız.

evguzellestirme

Lületaşı Rengi Boya Badana Örnekleri

Lületaşı rengi boya badana dünyası için tam bir devrim niteliği taşımaktadır. Bu devrim, ev sahipleri tarafından yapılmıştır. Ev sahipleri taleplerde bulunarak sürece katkıda bulunmuş, yapı marketlerde bu rengin bulunmasını zorunlu hale getirmiştir. Burada evlerde, duvarlarda rengin duruşunun iyi olması büyük bir fayda sağlamaktadır.

Görsellerin ev dekorasyonu ile birlikte çalıştığını hemen görebilirsiniz. Burada hem doğru ışıklandırma hem de dekorasyon aklının ortaya iyi bir şekilde konulduğuna şahit olabilirsiniz. Işıklandırmanın en verimli kullanıldığı alanlardan biri de giyinme odalarıdır. Lületaşı rengi giyinme odalarında en sık tercih edilen renklerin başında gelir. Dilerseniz giyinme odası modelleri içeriğimizden örnekleri inceliyebilirsiniz.

Lületaşı rengi gibi açık renkleri odanızı olduğundan daha büyük göstermek için de tercih edebilirsiniz. Çoğunlukla kahverengi, siyah ve beyaz gibi renklerle oldukça uyum sağlar. Duvar renginizi lületaşı renk tonunda seçmek, evinizi daha aydınlık ve ferah bir görüntüye kavuşturur.

İlgili içerik: Oda renkleri

Filli Boya Lületaşı Rengi

Filli boya lületaşı rengi boya markaları arasından sıyrılan önemli renk segmentlerinden biridir. Ev sahipleri yapı marketlerinde, nalburlarda bu rengi araştırırlar. Bu renk ile birlikteevlerini güzelleştirme yoluna giderler. Filli boya renk kartelası içerisinde bu renk apayrı bir yer tutmaktadır.

filliboyaluletasirengi

Bu içeriğimizde size lületaşı rengi ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Bilgilerin büyük bir çoğunluğunu sizlere örnekler vererek, tavsiyeler sunarak aktarmaya gayret ettik. Tüm bu çalışmalar umarız sizlere iyi gelmiştir. Belki de bu renk ile eviniz boyatmak istemişsinizdir. Kendi eviniz ile alakalı böyle karar vermeye yakınsanız Evde Mimar ekibi ile iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bize aktarabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Tavan dekorasyon fikirleri