murdumrengiduvarboyama

Mürdüm rengi duvar boyası oldukça önemli bir renktir. Hem ruhu yansıtması hem de uygulama açısından ruha dokunmaktadır. Mürdüm rengi ev eşyaları ile uyumlu olmasının yanında dinginlik vermesi sebebi ile de tercih edilmektedir. Rengin evlerde kullanılmasının başlıca nedeni de verdiği bu dinginlik hissidir.

Mürdüm Rengi Duvar Boyası Uygulama Örnekleri

Mürdüm rengi kelimelerle anlatılmaktan çok görseller ile ifade edilmesi gereken çalışmalardan biridir. Görsellerin çokluğu ile birlikte kendi evinize kolay uygulanabilir olması da burada önemli bir etmeni oluşturmaktadır. Mürdüm rengi duvar boyası örnekleri de bu aşamada eğer evinize uygunsa kendi güzelliğini ortaya çıkartacaktır.

Açık Mürdüm Rengi

acikmurdumrengi

Mürdüm rengi kendi içerisinde de birçok tona ayrılmaktadır. Bu tonların her biri bir anlam ifade etmektedir. Açık mürdüm rengi de bu anlamların gerçekleştiği önemli alanlardan biridir. Bu doğrultuda yapılan her çalışma eve bir mana katma gayesi içerisinde gerçekleşmektedir. Burada siz de açık mürdüm rengi ile bu anlamı rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Mürdüm rengi ile güzelleşen giyinme odası örnekleri bulabileceğiniz içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Mürdüm Rengi ile Uyumlu Renkler

Mürdüm rengi her renk ile kolay uyum sağlamaz. Çok arkadaş canlısı bir renk olmamakla birlikte her renk ile iyi bir şekilde çalışamaz. Bu nedenle evinize bu rengi uygulacaksınız işi çok iyi kurgulamanız gerekmektedir. Biz de Evde Mimar olarak size bu doğrultuda birkaç öneride bulunacağız.

Kum Beji Rengi

kumbejirengi

Her renk ile olduğu gibi kum beji rengi mürdüm rengi ile de uyumlu renkler arasında yer almaktadır. Siz de evinizi biraz daha ferahlatmak için kum beji ile mürdümü bir arada kullanabilirsiniz.

Gri Renk ile Uyum

grirenkboya

Gri renk ile mürdüm rengi sıkı fıkı kanka modunda çalışmaktadır. Gri rengin genel itibari ile başka bir renk ile kullanımı bambaşka bir tat katabilmektedir. Renk uyumu da bu doğrultuda gerçekten iyi sonuçlar verebilmektedir.

Lületaşı Rengi Uyumu

luletasirengiboya

Lületaşı rengi uyumu ile birlikte boya renkleri arasında fark yaratmaktadır. Boya badana kategorisinde lületaşı rengi sevilen bir renk olmakla birlikte mürdüm rengi ile de eşsiz bir uyum sağlamaktadır.

Bu içeriğimizde size mürdüm rengi ile ilgili bilgiler sunmaya çalıştık. Burada örnekler ile size bilgilendirmeler yapmanın yanında size birçok noktada renk uyum önerilerinde de bulunduk. Umarız sizler için ilham verici olmuştur. Siz de konu ile ilgili merak ettiğiniz noktaları dilediğiniz an bizimle paylaşabilirsiniz.