Evinizi veya iş yerinizi olabildiğince kullanışlı hale getirmek adına özel dolap yapımı ve tasarımı oldukça önemli bir konudur. Dolap tasarımı yaparken birçok ihtiyaç göz önünde bulundurulur. Dolabın ölçüsü, şekli, türü, yapısı, rengi gibi özellikleri evinizi ve iş yerinizi güzelleştirmek ve daha rahat kullanabilmeniz için önemli ölçütlerdir. Evde Mimar ekibi olarak iç mimarlarla birlikte çalışarak, evinizin ve iş yerinizin güzelleşmesi ve daha kullanışlı hale gelmesi için sizin isteğinize özel dolap tasarlıyor ve yapıyoruz.

Ölçüye Göre Dolap Yaptırma Fiyatları

Evinizin herhangi bir odası için veya iş yerinizin herhangi bir alanı için özel olarak yaptırmak istediğiniz dolapların fiyatı sadece ölçüsüne göre değil, kapak türüne (mdf lam kapak, membran kapak, akrilik kapak, lake kapak, masif kapak) göre de değişir. Dolap yaptırmadan önce online ücretsiz keşif almanızı öneririz. Online keşif ile dolap türü, kullanılacak malzeme, renk gibi etkenler için öneri alabilirsiniz.

Özel Dolap Yapımı Fiyatları Metre Fiyatı
MDF Lam Kapaklı Dolaplar 350 TL
Membran Kapaklı Dolaplar 400 TL
Lake Kapaklı Dolaplar 600 TL
Akrilik Kapaklı Dolaplar 490 TL

Kredi kartına taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Sizin için özel olarak yapılmış dolaplarınız 15 gün içinde teslim edilir.

Loading

Özel Tasarım Dolap Renk Önerileri

Özel olarak tasarlanan dolaplar için kesin bir renk kuralı yoktur. Her alanın şartları farklıdır, o yüzden yaptırmak istediğiniz dolabın yerleşeceği alanın türü ve o alanda hakim olan renkler önemlidir.

Mesela en sık özel dolap yapımı tercih edilen oda mutfaktır. Mutfak dolapları için renk seçerken önemli olan tek şey mutfağınızda baskın olan renkler değildir. Mutfağınızın türü de aynı derecede önemlidir. Mesela mutfağınız İskandinav, rustik veya modern tarzda ise mutfak dolaplarınızı beyaz renkte yaptırmak isteyebilirsiniz.

Tasarladığınız dolapların yerleşeceği alanda ahşap hakim ise yine beyaz ya da açık renkler tercih edebilirsiniz.

Aynı şeyler yatak odası için de söylenebilir. Yatak odanızda mevcut olan mobilyaların rengine ve türüne göre renk seçmelisiniz. Eğer yatak odanızı baştan aşağıya yeniden tasarlamayı düşünüyorsanız mobilyaların rengini duvarların rengine uydurmanızı tavsiye ederiz.

Özel Olarak Yapılmış Kullanışlı Gardırop Tasarımları

Genellikle günümüze başladığımız ve günümüzü bitirdiğimiz yer yatak odalarımızdır. Yeni bir güne başlamak için hazırlanırken gardıroplarımız aslında düşündüğümüzden daha büyük bir etkiye sahip. Burada gardıropların odayla uyumundan, güzel görünmesinden bahsetmiyoruz tabi ki. Daha önemli olan bir şey var: Gardırobun iç tasarımı.  Kıyafetlerimizi, aksesuarlarımızı düzenli bir şekilde koyacak yerimiz olmasaydı kim bilir nasıl bir karmaşa olurdu. Gardırobunuzun iç tasarımının istediğiniz gibi olması sizin için olabildiğince kullanışlı olmasını sağlar. Bu da pratiklik sağlar ve size hem yer hem de zaman kazandırır.

Aşağıda özel tasarım  kullanışlı gardırop örneklerini inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizi özel dolap fiyatları, tasarımları, yapımı ve renkleri konusunda bilgilendirmek istedik. Umarız sizin için faydalı olmuştur. İlham verici çalışmalarımıza devam ederken sizler için faydalı örnekleri de aynı gayret ile sunmaya özen göstereceğiz. Burada özellikle ev dekorasyonu ile alakalı olarak içeriklerimizi inceleyebilir, eğlenceli testler bölümünden içeriklerimizi ziyeret edebilirsiniz.