Özel Dolap Yapımı | Evde Mimar

Özel Dolap Yapımı

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında özel dolap fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız özel dolap yapımı uygulamaları için 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar yapıyoruz. Yaptığımız her dolaba, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir

Hayal Ettiğiniz Dolaplar Evde Mimar ile Sizinle

Mutfağınız, banyonuz için düşlediğiniz dolabı gerçeğe dönüştürmek artık çok daha kolay bir şekilde oluyor. Evde Mimar olarak özel dolap yapımı çalışmalarımız için bizi arayabilir, online keşif ile dilediğiniz an fiyat alabilirsiniz.

Özel dolap yapımı faaliyetleriniz için iç mimarlarımız ile görüştükten sonra hem dekorasyon önerileri hem de uygulama incelemesi yapabilir, dilediğiniz an da en yakın bayi tarafından dolap yaptırabilirsiniz. Bunun için dilediğiniz an Evde Mimar ekibi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

dolapmodelleri
mavibeyazmutfakdolaplari
ozeldolapyapimiornekleri