Parke ve Fayans | Evde Mimar

Parke ve Fayans

Ücretsiz Online Keşif

Bu uygulamamız, Türkiye’de ilk ve tek olarak Evde Mimar bünyesinde sunuluyor. Evinizi iç mimar ekibimiz inceledikten sonra hem dekorasyon önerileri alabilir hem de anında parke ve fayans fiyatını online olarak alabilirsiniz.

Her İş Aynı Yüksek Standart

Evde Mimar bünyesinde yaptığımız her iş aynı standartta ve aynı süreçler izlenerek gerçekleşiyor. Eve giriş tarzımızdan boyayı uygulama anımıza kadar her nokta planlanarak standart, profesyonel hizmet veriliyor.

1 Yıl Garanti

Evde Mimar olarak her yaptığımız işe 1 yıl garanti veriyoruz. Yaptığımız fayans ve parke uygulamaları için 12 ay sonra dahi sorun olursa evinize gelip tekrar yapıyoruz. Yaptığımız her parkeye, uyguladığımız her emeğe sonuna kadar güveniyoruz.

parkelamhazir
polisanhazirreferans
knaufhazirlogo
marshallhazir
filliboyahazir
dyoboyahazir
Yükleniyor

Parke ve Fayans için Evde Mimar Farkını Yaşayın

Evde Mimar, evinizi güzelleştirebilmek için parke ve fayans çalışmalarını da yürütüyor. Zemininizi güzelleştirmek için epoksi boya çalışmalarını yapmanın yanında parke uygulamaları, beraberinde yapabileceğimiz fayans çalışmalarını yönetiyoruz.

Her parke kendi hayalini içinde barındırır. Hayallerin gerçek olması için de doğru uygulamayı doğru firma ile yapmak gerekir. İşte bu noktada Evde Mimar olarak sizin için çalışıyoruz. Daha iyi evlerde mutlulukla yaşamanız için size yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

fayansornegi
guzelparkeornegi
parkeuygulamalari
parkeuygulamasi1