sedefboyamodelleriveornekleri

Sedef boya ile güzelleşen 20 ev derlediğimiz yazımızda, sedef boya modelleri ve örnekleri ile karşılaşmanın yanında uygulamaların da oldukça başarılı olduğuna şahit olabilirsiniz. Bu noktada işlerin düzgün bir şekilde işlemesi, boya badana faaliyetlerinin ne şekilde yapılması gerektiğini de sizin için derlemiş bulunuyoruz.

hemenarama

Sedef Boya Modelleri ve Örnekleri

Bir boya badana faaliyetinin birçok farklı metodu ve uygulaması vardır. İtalyan boya, sedef boya, saten boya gibi birçok alanda buna rastlayabiliriz. Bu çalışmaların eğrisi ile doğrusu tam olarak bilinmeli, evlere doğrudan etki edecek bu tip çalışmaların tüm ön görüleri ve oluşumları zamanında ortaya çıkacaktır. Bir evin duvarlarının istenilen seviyede olması, ev dekorasyonuna istenilen biçimde etki etmesi ve duvarlarının rengini doğrudan belirlemesi nokta atış şeklinde önümüze çıkmaktadır. Biz de size sedef boya anlamında beğendiğimiz ve evlerinizi güzelleştireceğini düşündüğümüz sedef boya modelleri ve sedef boya örnekleri sergilemek istedik. İşte seçtiğimiz modeller:

Evleri incelediğimizde genel itibari ile  evin tüm atmosferinin duvarlara eşlik ettiğiniz görebiliriz. Sedef boya genel itibari ile duvarların ve tüm evin bakış açısını algılanışını değiştirmektedir. Burada da iç mimarlar eşliğinde işleri yürütebilmek, iç mimarlar ile dekorasyon fikirleri verebilmek bu fikirlere uyum sağlayarak devam ettirebilmek büyük önem taşımaktadır. Evde Mimar olarak asıl misyonumuzu bu oluşturmakta evlerin doğru şekilde güzelleştirilmesini istemekteyiz.