boyabadanaustasievdemimar

Boya badana işi yalnızca evi duvarlarını renklendirmek anlamına gelmez. Müşteri anlamak ve müşterinin hayallerini duvarlara yansıtmaya Evde Mimar dilinde boya badana denir. Hayallere gerçekleştiren kişiye ise boya badana ustası veya boya badana ustaları adı verilir. Ev sahipleri genel olarak evlerini güzelleştirmek istediğinde renk ve boya markası konusunda tereddüt yaşarlar. Bu tereddütleri giderecek ev sahibi ile doğru iletişimi kuracak ve ev güzelleştirici öneriler sunacak kişilere ihtiyaç vardır. Evde Mimar da tam burada devreye girer. Müşteri ile iletişim kurar isteklerini dinler ve hayallerin gerçekleştirilmesine yardımcı olur. Hem renk önerileri sunar, evi analiz eder boya badana dışında oluşabilecek ev tadilatı gereksinimlerini de tespit ederek evin çok daha iyi bir yer haline gelmesine yardımcı olur.

boyacibanneri

Boya Badana Ustası

Boya badana ustası dendiğinde her birimiz geçmiş ön yargılarımızdan yola çıkarak kötü bir iletişim algısına yol açabiliriz. Evde Mimar olarak ise dönüştürmeye çalıştığımız nokta kesinlikle iletişim modelinin temellerini oluşturuyor. Müşteriyi anlama, isteklerini gerçekleştirme ve içi rahat bir şekilde evinin boya badana çalışmalarını tamamlama üzerine tüm çalışmalarımızı organize ediyoruz.

boyabadanaustalari

Renk Seçimi Desteği

Renkler evin güzelliğini belirleyen en önemli noktaları oluşturmaktadır. Doğru renk seçimi dekorasyonu güçlendirdiği gibi evde yaşayan kişinin karakterini yaşayışını da etkiler. Bu nedenle renk seçimi boya badana için büyük önem teşkil etmektedir. Evde Mimar olarak ise uzmanlaştığımız nokta renk seçimi ve renk önerileridir. Renk önerilerimizi renk seç bölümünden veya boya renkleri sayfamızdan takip ederek evinize en uygun rengi seçebilirsiniz.

Dekorasyon ve Tadilat Önerileri

Ev dekorasyonu konusunda her zaman daha iyisi yapılabilir. Her daim daha iyi çalışmalar gerçekleştirilebilir. Bu nedenle Evde Mimar olarak ücretsiz iç mimar desteği ile sizlere dekorasyon önerileri ve fikirleri sunuyoruz. Bununla ilgili dilediğiniz an bizi arayabilir, evinizin durumunu online keşif ile iç mimara göstererek ücretsiz öneriler alabilirsiniz. Evde Mimar olarak evinizi güzelleştirmek için biz hazırız.

Tadilat süreçlerini yönetmek ev sahibi için her zaman zordur. Evin hangi bölümlerinde hangi tadilat işlemlerinin yapılacağını belirlemek ve süreci fiyatlandırmak içerisinde bilgi ve zorluk barındırır. Evde Mimar olarak boya badana ustası olarak gittiğimiz her eve fark katıyor, tadilat işlemlerinin tümünü belirleyerek anahtar teslim tadilat (komple tadilat) çalışmaları yapıyoruz. Eğer parke değişimi, fayans değişimi duşakabin değişimi gibi işlemler varsa boya badana yaparken tüm tadilat gereksinimlerini gidermeye çalışıyoruz.

Saten Alçı ve Alçıpan Çalışmaları

Alçı ve alçıpan çalışmaları boya badana ustası için boya uygulamaları ile bütünlük gösterir. Özellikle duvarlarda zaman zaman yaşanan sıkıntılar sırasında saten alçı çekimi alçıpan ile oluşan hasarların kapatılması boya badana ustasının görevlerinden biridir. Burada alçıpan çalışmalarının iyi şekilde yapılması çok önemlidir. Profesyonel ustalar tarafından yapılması gerekir. Saten alçı çekilmesi işlemine duvarın düzgün bir hale getirilmesi için hassas bir biçimde uygulama gerçekleştirilmelidir.

Evde Mimar’da Boya Badana Nasıl Yapılır Süreç Nasıl İşler?

Evde Mimar tüm metrikler ile Türkiye’nin en büyük boya badana firması konumunda bulunuyor. Gerek usta sayısı gerekse yaptığı iş itibari ile evleri güzelleştiren en büyük boya badana firması olan Evde Mimar bu başarısını farklı çalışma anlayışına borçlu. Bizler Evde Mimar ekibi olarak müşteriyi daha iyi anlamak için iş modelini müşteriye göre değiştirdik. Online keşif imkanı ile renk önerileri sunuyor müşterinin daha güzel bir eve sahip olması için ücretsiz iç mimari önerilerde bulunuyoruz. Tüm bunların yanında uygun fiyatlar hizmet veriyor 1 yıl garanti ile güvenilir bir müşteri deneyimi ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

Evde Mimar ile internet üzerinde herhangi bir noktada tanışabilirsiniz. Web sitemize girdikten sonra evinizi güzelleştirmek için önce bizi arayıp isteklerinizi konuşuyoruz. İsteklerinizi dinledikten sonra ücretsiz olarak online keşif yapıyoruz. Online keşif ile beraber size fiyat veriyor, önerilerde bulunuyoruz. Keşfin ardından evinizi güzelleştirmek için bir gün belirleyerek ekibimiz ile beraber boya badana veya tadilat çalışmalarını yapıyoruz. Tüm bu çalışmalarımıza 1 yıl garanti veriyor, bilinen yüksek kalite boya markaları ile beraber sizlere kredi kartına taksit imkanı sunuyoruz.

Doğru Boya Badana Nasıl Yapılmalı?

Boya badana yapabilmek için önce malzeme bilgisi ve dekorasyon bilgisine hakim olmak gerekir. Burada tecrübe ve öğrenme arzusu büyük önem taşır. Boya badana nasıl yapılır, planlama çalışmaları nasıl yapılmalı tüm bu bilgilere boya badana ustasının sahip olması çok mühim niteliktedir. Ev sahibi ile iletişim kuran, ev sahibinin isteklerini dinleyen ve sorunlarına çözüm getirecek ustalar renk önerisi vermenin yanında ufak duvar tadilatlarını da tamamlamalıdır.

evdemimarcalismaresmi

Boya badana uygulamaların başlamadan önce duvarda bulunan tahribatlar giderilmelidir. Bazen zımpara bazen de astar uygulamaları bu durumu çözebilir. Astarın ardından 3 kat olacak şekilde duvar boyama yapılabilir. Boya işlemine ise önce tavanlardan başlanır. Tavanlar bittikten sonra duvarlara devam edilir. Eğer ev eşyalı ise eşyaların güzel bir şekilde muhafaza edilmesi çok önemlidir. Burada eşyaların üzerinin örtülmesi pencere ve kapı kenarlarının muhafazası iyi bir boya badana ustasının yapması gereken çalışmalar arasındadır. Boya işlemi bittikten sonra ise iyi bir kontrol gerekir. Duvarların hiçbir yerinde sıkıntı olmadığı anlaşıldığında boya sonrası temizlik çalışmaları başlar. Temizlik işlemleri bittiğinde ise iç mimar kontrolleri yapar ev sahibi evi teslim alır.

boyabadanacalismalariornek

Bu içeriğimizde sizi anlayabilen boya badana ustası veya ustaları ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Evde Mimar çalışma anlayışından ve müşteriye bakış açısından bahsetmeye gayret ettik. Siz de kendi eviniz için bizlerden ücretsiz boya badana ve dekorasyon önerileri alabilir, merak ettiklerinizi Evde Mimar ekibi ile görüşerek giderebilirsiniz.