Yatak Odası Renkleri Nasıl Olmalı? – Evde Mimar

Yatak Odası Renkleri Nasıl Olmalı?

Mimara SorCategory: DekorasyonYatak Odası Renkleri Nasıl Olmalı?
Sorum Var Staff asked 2 sene ago

Yatak odamı yeni baştan düzenlemek istiyorum. Bu işlemi yaparken de renk seçimi benim için oldukça önemli. Sizce yatak odası için genel algı olarak kırmızı mı yoksa daha farklı renkler ve kombinleri mi denemem gerekiyor. Fikrinizi ve önerilerinizi merakla bekliyorum.

1 Answers
Barış Korkmaz Staff answered 2 sene ago

Yatak odası renkleri ile alakalı sorunuz için çok teşekkürler. Umarız bu konuyu merak edenler bu cevaptan faydalanacaklardır. Yatak odası için elbette ki biraz daha koyu renklerin kullanılması tavsiye edilir. Kırmızı renk biraz boğucu gelse de füme rengi, gül kurusu rengi ve yakın bir renk olan cappucino rengi yatak odası için önerdiğimiz renkler arasında yer almaktadır. Boya badana yaptığımız evlerin birçoğu bu renkler ile güzelleştiği için ne denli iyi durduğunu eve bambaşka bir bakış açısı getirdiğini rahatlıkla gözlemleyebildik.
Siz de kendi yatak odası renginizi arıyorsanız öncelikle huzur verici daha sonra atmosfer yaratıcı renkleri tercih etmeniz gerekir. Burada kişisel zevklerin yanında birbirine uyumlu renkler konulu içeriğimizi inceleyerek nasıl renk seçeceğinizi de iyi belirlemelisiniz.
Mutlu odalarda huzur dolu yaşamanız dileğiyle,
Evde Mimar Ekibi