Ev dekorasyonu söz konusu olunca birçok rengi evimiz içerisinde inceler duruma geliyoruz. Özellikle beyazın dışında olan renkler son yıllarda bu konuda başı çeker durumda bulunuyorlar. Bu doğrultuda da yağ yeşili rengi gerçekten önemli bir renk olarak göze çarpıyor. Yeşilin her tonu evinizin için uygun olmayabilir. Fakat yağ yeşili olarak ifade edilen renk tam olarak hayal ettiğiniz tarzı ortaya koyuyor. Klasik bir dekorasyona ya da modern tarzda dizayn edilmiş evlere hitap eden bir renk olan yağ yeşili için en güzel çalışmaları ortaya koymak zor olmayabilir. Sizin için hayal ettiğiniz dekorasyon aklını ortaya koyarak rengin kullanım gücünü arttırabilirsiniz.

yagyesilirengiduvarboyasi

Yağ Yeşili Duvar Boyası Örnekleri

Yağ yeşili duvar boyası mobilyaların bu denli modern olduğu şu günlerde gerçekten önemli bir noktayı oluşturuyor. Yağ yeşili örnekleri ve duvarların dekorasyonundaki yağ yeşilinin gücü gerçekten şık bir dekorasyon gücü ortaya koyuyor. Bizler de bu bölümde sizlere duvar boyası örnekleri ve çeşitleri sunarak ilham olmaya çalışacağız.

Yağ Yeşili ile Uyumlu Renkler

Uyum elbette belli ortak noktaların bir arada tutulması ile meydana gelir. Özellikle uyum içerisinde olan renklerin varlığını tespit edebilmek için yan yana durduklarında gösterdikleri arkadaşlığa dikkat çekilebilir. Bu bölümde de yağ yeşili ile yan yana güzel duran renkleri sizler için derledik. Umarız beğenirsiniz.

Yağ Yeşili ile Dekorasyon Önerileri

Yağ yeşili rengini evinizin duvarlarında kullanmanızın yanında mobilyalarınızda ve ev eşyalarında da tercih edebilirsiniz. Klasik mobilyalarda yağ yeşili rengini önerebileceğimiz gibi avize kenarlarında, sandalyelerde yağ yeşili rengini sizlere önerebiliriz.

Renk tavsiyesi: Su yeşili rengi

Yağ yeşili renginin son günlerde bu denli popüler olmasının nedenlerinden biri de kıyafetlerde, elbiselerde tercih ediliyor olmasından kaynaklanıyor. Rengin kombin gücü ve ışığı doğru şekilde yansıtabilme kabiliyeti nedeni ile yağ yeşili moda renkler arasında yer alabiliyor. Ayakkabılarda, ceketlerde yağ yeşili renge rastlayabiliyoruz. Bu doğrultuda bakarsak rengin duvar boyası kısmına gelmesi de tesadüf olarak yorumlanamaz.

Bu içeriğimizde sizlere yağ yeşili rengi ile uyumlu renkler sunmaya çalıştık. Umarız başarılı olmuşuzdur. Siz de bu konu ile alakalı olarak merak ettiklerinizi bize iletebilir, soru ve görüşlerinizi bizimle dilediğiniz an paylaşabilirsiniz. Evde Mimar olarak sorularınız için her zamanın yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Renk tavsiyesi: Haki rengi